Орафол

Основні переваги оренди автомобілів

переваги оренди автомобілів

Відсутність особистого або навіть службового автомобіля може стати серйозною проблемою, особливо якщо необхідно  провести день у роз’їздах. У сучасному світі складно обійтись без свого автомобіля. Громадський транспорт не завжди може підійти, тому що він створює безліч незручностей  та спричиняє втрату часу , при завантаженому графіку роботи, а таксі – надто дороге задоволення, тому у разі поломки чи відсутності власного авто, найкращим виходом з цієї ситуації буде його оренда. . Тому багато людей вважають за краще для різних поїздок орендувати машину. Слід зазначити, що такою послугою користуються мешканці великого міста, так і гості. Адже оренда авто  дозволяє  комфортно та швидко пересуватися містом.

Основні переваги оренди автомобілів

Навіть. власники авто іноді користуються послугами прокатних компаній , бо прокатний автомобіль  вирішує багато проблем. Є ще чимало випадків, коли навіть люди з власним авто вважають за краще орендувати транспортний засіб на якийсь час:

  • Весілля, урочисті заходи із великою кількістю гостей, яких треба возити.
  • Приїзд гостей, які бажають подивитись місто . На машині можна побачити та відвідати набагато більше місць, ніж на громадському транспорті. У випадку з тролейбусами, автобусами та метро ви також залежите від їхнього графіка роботи.
  • Поломка власного авто. Не випадете зі звичного ритму життя, доки машина на ремонті.
  • Якщо є права водія, але немає можливості купити автомобіль, дешева оренда – це варіант комфортного пересування по місту.

переваги оренди автомобілів

Переваги прокатних автомобілів
Оренда без водія – зручна та вигідна послуга. Ви самі вирішуєте, коли та куди поїхати. А питання щодо страхування, технічного обслуговування машини вирішує орендодавець.

Розберемо переваги прокатних автомобілів Намарент в Києві :

1. Широкий вибір моделей. Залежно від ситуації та особистих переваг можна орендувати:

  • легкові та вантажні транспортні засоби,
  • економ та бізнес-класу,
  • седан, універсал чи позашляховик.

Це ще чудова можливість оцінити практично різні моделі перед покупкою власного авто.

2. Зручність експлуатації. Клієнт отримує застрахований, чистий та повністю укомплектований автомобіль – з аптечкою, вогнегасником, запаскою, паливом у баку та залитим склоочисником. Перед здаванням машини проходять технічне обслуговування. Водій повинен лише повернути авто у зазначений термін та відповідно до акта приймання-передачі.

3. Необмеженість термінів оренди. Машини здають у прокат на день, кілька тижнів та навіть місяців. Якщо вибраний автомобіль не підійшов, його можна змінити на інший. Коли термін оренди добігає кінця, а машина ще потрібна, договір продовжують.

Орендодавці рідко накладають штрафи, якщо авто повернули із запізненням на 40–50 хвилин із незалежних від водія причин – пробки на дорогах, поломка чи аварія. Але краще не зловживати цією можливістю та планувати справи заздалегідь, щоб не потрапити у затор.

За орендований автомобіль не потрібно витрачатися на технічне обслуговування, стежити за строками страхування. Зручність послуги і в тому, що вибрати машину можна за будь-якими параметрами – місткістю, витратою палива, кольором, моделлю, комплектацією. Щоб подати заявку, не потрібно виходити з дому. Якщо вибрана машина вільна, її можна забрати прокатної компанії того ж дня.

Відсутність особистого або навіть службового автомобіля може стати серйозною проблемою, особливо якщо необхідно зустріти в аеропорту бізнес-партнерів, родичів, друзів або просто провести день у роз’їздах. Громадський транспорт тут не допоможе, таксі – надто дороге задоволення, тому у разі поломки чи відсутності власного авто найкращим виходом буде його оренда.

Можливість вибору авто відповідних випадку марки та класу – для роз’їздів по місту підійдуть більш доступні та прості моделі компактного класу «Huyndai», «Kia» або «Renault», для ділових поїздок – «Nissan», «Ford» або «Peugeot» представницького класу , А для зустрічі високопоставлених гостей – BMW, Audi або Mercedes класу люкс. Якщо плануються поїздки за містом, то оптимальним вибором стане позашляховик VW, Infiniti або Hummer.
Відсутність необхідності у технічному обслуговуванні та утриманні машини при повній впевненості у її справності, високому ступені надійності, безпеці.
Висока мобільність у будь-яких ситуаціях, можливість швидкої заміни особистого авто, що вийшов з ладу.
Послуга on-line бронювання дозволяє замовляти потрібний автомобіль на конкретну дату віддалено, не відволікаючись від важливих справ.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *