Плоттерная порезка Киев

Пластиковий трафарет багаторазового використання: як він виглядає?

Пластиковий трафарет багаторазового використання: як він виглядає?

Пластиковий трафарет багаторазового використання: як він виглядає? 1

 

 

Пластикові трафарети дуже пластичні, тонкі та зручні у використанні. Незважаючи на матеріал, з якого виготовлено трафарет, йому притаманні міцність, тривалий термін використання та пружність. За допомогою такого трафарету дуже зручно наносити малюнки на різні типи поверхонь (підлога, стеля, стіни, рекламні оголошення на дорогах, маркування технічних виробів тощо). Використовують їх не лише в сфері дизайну приміщень.

Подібні лекала можна використовувати не тільки для нанесення зображення з використанням фарби. Для цього можна використати шпаклівку, за допомогою якої можна створити якісні об’ємні зображення, товщиною близько 4 мм.

Для виготовлення трафарету використовують матеріал товщиною 500 мікронів. При обробці клейкими матеріалами трафарет не втрачає своєї форми та не зклеюється. Його використовують  для нанесення великих зображень. Орієнтована тривалість використання складає 100 зображень. Завдяки пластичності та гнучкості матеріалу, з якого виготовлено трафарет, його важно зламати або розірвати, що позитивно впливає на тривалість використання.

Після використання трафарету для видалення залишків фарби або клею з поверхні виробу можна використати спеціальні розчинники, які не впливають на якість самого матеріалу, з якого виготовлений сам трафарет. Пластик гарно переносить дію агресивних хімічних засобів.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *