Плоттерная порезка Киев

Як нанести кольоровий малюнок ? Трафарет на допомогу.

Як нанести кольоровий малюнок ? Трафарет на допомогу.

Як нанести кольоровий малюнок ? Трафарет на допомогу. 1

 

Використання трафаретів в дизайні приміщень дозволяє використовувати різні техніки нанесення зображень. Одна з цих технік дозволяє робити зображення кольоровим. Для цього виготовляють комбінований трафарет . Для його нанесення використовують різні кольори та плівки . Кількість шарів може бути різною, в залежності від складності малюнку. Зазвичай, перший шар – фоновий. Наступні шари – контрастні кольори. Наприкінці наносять контури малюнку та тіні.

При виготовленні кольорового малюнку з використанням трафарету використовують переважно 3-6 різних кольорів. Для того щоб зображення вийшло красивим та гармонійним, перед нанесенням зображення слід уявити собі кінцевий результат. Всі кольори повинні гарно поєднуватись між собою. Якщо ви плануєте використати більшу кількість фарб, необхідно обрати менш насичені кольори.

Під час виготовлення такого складного трафарету на його поверхню наносять спеціальну розмітку, для спів падання всього малюнку. В залежності від того, скільки разів ви бажаєте використати трафарет та типу поверхні, на яку будуть наносити малюнок, обирають матеріал, з якого виготовляють трафарет.

Якщо у вас є бажання використати такий трафарет, але виникли запитання або сумніви в правильності його використання, слід звернутися за допомогою до дизайнера. Він обов’язково допоможе вам обрати матеріал та проконсультує з приводу особливостей нанесення малюнку.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *