Защитные самоклеющиеся пленки

Пленка защитная для оконных ПВХ-профилей

Пленка защитная для оконных ПВХ-профилей

Пленка защитная для оконных ПВХ-профилей

Ми реалізуємо плівку різної товщини та ширини для тимчасового захисту поверхні пластикових матеріалів та профілів ПВХ від різноманітних пошкоджень.

При транспортуванні ПВХ профілю та доставки його до пункту продажу, а потім безпосередньо покупцю, дуже важливо зберегти початковий товарний вигляд і цілісність матеріалу. Враховуючи, що часто ПВХ профіль застосовується при виготовленні віконних систем, білий колір є затребуваним і водночас дуже марким. Захисна плівка призначена запобігти пошкодженню будь-якого виду (сколи, подряпини, тріщини) та забезпечити чистоту товару.

Захисна плівка на ПВХ профілі
Яка плівка застосовується для ПВХ профілів
Основа плівки – стрічка поліетилену високого тиску, стійка до вологи та ультрафіолетового випромінювання завдяки доданим до складу покриття модифікаторам. Наноситься захист ручним чи автоматизованим способом. Фіксуюча поверхня оброблена спеціальним акриловим клеєм, який надійно утримує плівку при перевезенні або тривалому зберіганні та видаляється без залишку та розлучень після зняття. В результаті новий ПВХ профіль залишиться в ідеальному стані і не вимагатиме очищення перед встановленням.

Переваги використання захисної плівки на ПВХ профілях
Захисне покриття  підбирається індивідуально під конкретний вид пластику і має необхідні для збереження товару властивості:

міцно фіксується до поверхні профілю, повністю вкриваючи його і приймаючи потрібну форму;
забезпечує повну гідроізоляцію матеріалу;
не втрачає своїх якостей при тривалому зберіганні в рулонах за будь-яких температурних умов та вологості;
надійно захищає покриття матеріалу від механічних та хімічних пошкоджень;бы
знімається ручним способом, не вимагаючи спеціальних пристроїв;
не вигоряє на сонці, зберігаючи яскравість нанесеного логотипу виробника;
не обтяжує вагу матеріалу (на відміну масивних упаковок).
Високий ступінь запобігання покриття від пошкоджень пояснює економічну доцільність застосування необхідного захисту продукції, що перевозиться – продавець убезпечить себе від додаткових витрат на повернення та ліквідацію неякісного товару.

Нанесення логотипу компанії на плівку
Запакована продукція може нести ще й безкоштовну рекламну функцію. Плівка, проштампована назвою фірми-виробника, привертає до себе увагу покупців та підвищує відсоток замовлень. Це зручний та економічно вигідний варіант маркетингу, що гарантує справжність товару і не залишає у замовника сумнівів у тому, що покупка високої якості.

Компанія Ліга груп доставляє замовлення необхідного обсягу по всій території України у обумовлені договором терміни. Менеджери проконсультують з питань товщини та кольору плівки та брендування.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *