Защитные самоклеющиеся пленки

Плёнка защитная для окрашенных профилей

Плёнка защитная для окрашенных профилей

Збереження матеріалів із металу залежить від умов їх транспортування та зберігання. Відкрите повітря, вогкість позначиться на зовнішньому вигляді алюмінію без захисту верхнього шару. Вони можуть сильно пошкодити поверхню. Полімерна плівка – оптимальний матеріал для захисту стандартних та геометрично складних виробів. Компанія Ліга групп пропонує великий асортимент плівок для алюмінієвих профілів.

Алюмінієвий профіль – найпопулярніший матеріал на ринку будівництва. Покриття з алюмінію легкі та міцні. Вони стабільно мають попит незважаючи на високу вартість.

Вимоги до якості алюмінієвого профілю високі. Виробники профілю користуються надійним захистом від механічних пошкоджень, щоб уникнути збитків.

Захисна плівка на алюмінієвому профіл.
Для чого використовують захисну плівку для алюмінієвих виробів?
Найважливіше завдання захисту – уберегти матеріал від пошкоджень. У алюмінієвого профілю це подряпини, що псують глянсову поверхню. Менш актуальний захист від корозії. Для алюмінієвих матеріалів важливіший захист зовнішнього вигляду. Від нього залежатиме замовник роботу чи ні.

Ще один аспект, який вирішує захисна плівка – просування та підвищення впізнаваності бренду-виробника. Компанія Ліга групп пропонує не тільки зміну кольору та її прозорості, але й нанесення логотипу чи елементів вашого фірмового стилю. Логотип не лише уніфікує ваш продукт на ринку, але й захистить клієнтів від підробок. За допомогою брендування ви можете гарантувати надійність виробів для кінцевого споживача.

Найменша вада псує зовнішній вигляд, тому наша захисна плівка відповідає наступним вимогам:

Міцність на розрив;
достатній рівень адгезії;

легке видалення з поверхні без слідів.

Виробництво захисної плівки для алюмінієвих профілів
Її захисні властивості залежать від двох головних компонентів – поліетилену високого тиску та дисперсійного клею на водній основі. Сировиною є первинний полімер.

Його використання визначає прозорість, міцність та тонкість кінцевого продукту. Від двох останніх якостей залежатиме вартість плівки.

Захисна плівка для алюмінієвого профілю із внутрішньої сторони покрита клеєм. Він виготовлений на якісній акриловій основі. Вона видаляється легким зусиллям, одним шматком, не залишаючи плям навіть на глянсовій поверхні.

Щоб підібрати відповідні характеристики плівки для вашого матеріалу, зверніться до консультантів. Вони допоможуть зробити замовлення, визначитися з кількістю та оформити доставку.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *