Самоклеящиеся пленки для рекламы

Плівки для трафаретного та офсетного друку

Плівки для трафаретного та офсетного друку

плівки для друку

Компанія ORAFOL виробляє 27 різновидів плівок для друку. Більш детально розглянемо найпоширеніші види плівок:

До цієї серії відносяться кольорові плівки, які використовуються для декоративного оформлення, довготривалого та короткочасного маркування. Товщина плівки сягає 80 мкм. Вони використовуються для офсетного та трафарет ного друку. Останні цифри «40» свідчать про те, що до складу матеріалу входить клейова маса для постійного приклеювання, а «20» – про наявність клею, що легко видаляється.

Плівки цієї серії використовуються для офсетного та трафаретного друку. Для їх виробництва використовується поліакриловий клей з високою адгезією. Товщина плівки – 100 мкм.

  • ОRACAL 2620/2640

Товщина плівки – 200 мкм, про що свідчить перша цифра в маркуванні плівки. Ці матеріали призначені для виготовлення графічних зображень великої площі. Вони виробляються в прозорому та білому варіантах, з глянцевою або матовою поверхнею.

  • ОRACAL 1680

Плівка містить в своєму складі спеціальний клей на основі каучуку. Її зручно використовувати для нерівних основ та матеріалів з низькою поверхневою енергією. Термін придатності цих матеріалів поза приміщенням не перевищує 3 років.

  • ORACAL 820

Само руйнівна лита плівка. Міцність до розриву цієї плівки значно нижче за адгезію клейового шару. Саме цьому при спробі видалення плівка розривається. Використовується для нанесення зображень с захистом від підробки, а також маркування цілісності вузлів обладнання, закритих приміщень тощо.

  • ORALUX 9000/9010

Світлонакопичувальні або люмінофорні плівки, розроблені для маркування запасних виходів та небезпечних місць.

  • ORALITE 5000

Погодо стійка світловідбиваюча плівка, стійка до корозії та розчинників. Термін використання – до 5 років.

Плівки для друку постачаються в стандартних рулонах, шириною 100, 126 та 140 см та довжиною 50 м, а також в листах розміром 70х100, 50х100 та 100х140 см по 100 листів в коробці або по 2500 в упаковці. Листи формату А4 можуть постачатися в невеликій кількості в якості зразків. В залежності від бажання клієнта під ложка листової плівки може мати насічки на поверхні з різним шагом («S» для 5 см, «S1» для 3,5 см та «S9» для індивідуального замовлення).

Доки компанія ORAFOL не виробляла спеціальні матеріали, плівки товщиною від 100 мкм використовувались для цифрового друку. На сьогоднішній день ORAFOL виробляє дуже широку гаму кольорових самоклеючих плівок, що дозволяє використовувати її чітко за призначенням. У випадках, коли плівки, призначені для традиційного друку, будуть використовуватись для цифрового друку, користувач сам буде відповідати за якість друку та друкованої продукції. Якщо технологічні умови використання не були витримані, компанія ORAFOL не несе відповідальності за якість друкованої продукції.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *