Двухсторонняя лента

«Скотч» запатентували та заборонили для використання в Україні

Скотч

«Скотч» запатентували та заборонили для використання в Україні 1

 

Будь-яка компанія, яка без дозволу правовласника використає назву «скотч» для клейкої стрічки, може бути притягнена до відповідальності.

Виключні права на використання запатентованої назви «скотч» в Україні належить компанії 3M та її офіційному представнику ООО «3M Україна». Ці новини повідомили в пресс-службі компанії.

3М Company зареєструвала товарні марки Scotch® та Скотч® на території України, отже будь-яка компанія, яка використає ці назви, становиться порушником інтелектуальної власності та може бути притягнена до відповідальності.

Згідно з повідомленням, відповідно ст.. 16 та 20 закону України «Про охорону прав на маркування товарів та послуг», порушенням закону є використання товарного знаку в діловій документації, Інтернеті, в рекламі. Окрім того, знак може бути визнано використанім у випадку використання в прямій та зміненій формі, якщо в цілому це не змінює суті та відмінності знаку.

Компанія «3М Украина» звернулася до всіх виробників клейкої стрічки з проханням припинити використовувати назву «скотч» на сайтах, в каталогах продукції, на цінниках та інших друкованих або електронних носіях. Це слово може бути використане виключно для найменування продукції, випущеної компанією 3М.

Як повідомляють в компанії, «скотч» не є загальним ім’ям, проте давно використовується в Україні для позначення будь-яких клейких стрічок. Торгівельна марка Scotch® була зареєстрована в Америці в 1930 році.

Так же відомо , що ця компанія  також виробляє плівки для виготовлення дізайнерських наклейок.

 

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *