Авто пленки

Стрічковий ніж для ПВХ плівки Knifeless

Стрічковий ніж для ПВХ плівки Knifeless 1

Стрічковий ніж для ПВХ плівки Knifeless

Стрічковий ніж призначений для порізки самокліючих плівок, використовуваних для автостайлінг, на пофарбованої поверхні автомобіля, порізка здійснюється по контуру. Він замінює ріжучі інструменти з гострими лезами, застосовуваними фахівцями з обклеювання автомобілів. Часта проблема при різанні плівки на автомобілі полягає в пошкодженні пофарбованої поверхні автомобіля ріжучим інструментом. Таке пошкодження може бути малопомітним, яке можна порівняти з невеликою подряпиною. Але при певному зусиллі, прикладеному до леза, шар фарби може бути прорізаний до металу і тоді можливо відшарування фарби по краю різу, наприклад, при подальшому зняття автовініла. Цю проблему можна запобігти, наприклад, розрізаючи плівку ножицями до її поклейки, попередньо зробивши маркування. Однак при цьому не завжди вдається витримати необхідну точність. Крім того, завжди потрібен помічник для відрізання липкої плівки на вазі.

Тепер є нове рішення, воно повністю усуває цю проблему. Стрічковий ніж або кажучи точніше – ріжуча нитка, приклеєна на пофарбовану поверхню автомобіля під автовініловую плівкою, дає можливість робити порізку прямо на криволінійній поверхні автомобіля. Вигідно застосовувати стрічковий ніж в важкодоступних місцях: біля ручок, дзеркал, фар, рельєфних логотипів, робити розріз на дверних крайках, капоті і багажнику. Стрічковий ніж повністю усуває типову помилку при різанні вінілової плівки на поверхні, коли лезо при повторному проході для дорізанія або на зустрічному ходу не потрапляє в попередній поріз і відсікається тоненька смужка автовініла, яка не тримається на фарбі.

Гнучка стрічка з ріжучої ниткою може застосовуватися при наклеюванні її на плоскій поверхні по контурній лінії з мінімальним радіусом 25 мм. Годиться для порізки перфорованих рекламних плівок типу One Way Vision, що наклеюються на скло громадського транспорту. Ступінь первісного прилипання стрічкового ножа міцно утримує стрічку на поверхні, дозволяючи перепозиціонувати плівку без підриву стрічки. Ця властивість залежить від клейових властивостей ПВХ-плівки, тривалості перебування автовініла на стрічці і ретельності підготовки вихідної поверхні. Для створення прорізів під кутом смужки стрічкового ножа можна наклеювати один на одного внахлест. Необхідна довжина стрічкового ножа легко відрізається ножицями або гострим ножем.

Це нове технічне рішення вносить істотну зміну в технологію обклеювання складних поверхонь, що дає бездоганну якість порізки литих ПВХ-плівок для автомобілів.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

 • Тонка міцна «нитка», приклеєна посередині плівкової стрічки шириною 5 мм, попередньо наноситься на поверхню автомобіля в місці майбутнього різу вінілової плівки.
 • Поверх неї наклеюється автомобільна плівка і накочується ракелем. Кінчик стрічкового ножа повинен виступати за краї наклейованого поверх нього автовініла приблизно на 7-15 см. За краєм автомобільної плівки стрічка з ріжучої ниткою перегинається і зігнута ділянка притискається пальцем. Ділянка притиску приблизно 15 мм. Різким рухом уздовж нижньої ділянки стрічки нитка висмикується з-під пальця, розриваючи стрічку поперек. Далі розрізається край вінілової плівки таким же способом – притиск краю пальцем і різким ривком прорізається край плівки. Цю процедуру можна об’єднати, зробивши перегин ріжучої нитки прямо на краю плівки, яку потрібно розрізати. Перший спосіб вважається більш практичним.
 • Далі триває розрізання вінілової плівки ниткою під гострим кутом до поверхні.

Ріжуча нитка – тонка і дуже міцна, її важко розірвати руками. Стрічкова основа ріжучої нитки, яка залишається приклеєною під вінілової плівкою, слабо розтягується, що виключає розтягнення вінілової плівки при різанні і створенню хвилястої бахроми по краю різу.

Після завершення процесу різання під плівкою автовініла залишаються приклеєні дві смужки стрічкової основи, які видаляються з-під вінілової плівки, починаючи з краю, де був приклеєний кінець стрічкового ножа. Після видалення залишків стрічкової основи від нитки і непотрібної частини автовініла, поверхня остаточно накочується ракелем по краю різу.

ПЕРЕВАГИ:

 • Швидкість і зручність використання стрічкового ножа в порівнянні з традиційним інструментарієм.
 • Не залишається слідів клею на фарбі автомобіля або вініловій плівці, на яку стрічковий ніж може наклеюватися.
 •  Міцність дозволяє натягувати стрічковий ніж під час приклеювання на поверхні без побоювання розриву.
 • Можна створювати криволінійні контури з мінімальним радіусом 25 мм в площині стрічки.
 • Гнучкість стрічки дозволяє огинати нерівні поверхні з мінімальними радіусами, аж до прямокутних країв стекол на бічних дверях автомобіля.
 • Клейовий шар стрічкового ножа допускає багаторазове перепозіціювання з метою більш точно розташувати лінії різу.
 • Сила клейового шару дозволяє закріплювати стрічку в самих важкодоступних місцях.
 • Незначна товщина стрічкового ножа і спосіб застосування запобігають виникненню залишкової деформації на плівці автовініла після порізки і його видалення.
 • Лінія різу плівки автовініла має чіткий край, без задирок, практично такий же, як після використання гострого ножа.
 • Стійкість до високої температури до 100 ° С, до якої може нагріватися поверхню при використанні термофена при наклеюванні автовініла на нерівні поверхні.
 • Після порізки, вінілова плівка видаляється легко і без залишків клею.
 •  Стрічка дозволяє накладати одну смугу на іншу для отримання прорізів під кутом.
 • Не має потреби видалення залишків стрічки частинами.

ЗАГАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ:

Основа: Сополімерна стрічка з пара-амідним синтетичним волоском

Клей: Акриловий

Колір: зелений, напівпрозорий

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Адгезія до сталі: 6 Н / 25 мм

Міцність на розрив: 27 Н

Подовження при розриві: 6%

Товщина стрічки: 0,2 мм

Діапазон робочих температур: від + 10 ° С до 100 ° С

Ширина стрічки: 3,5 мм

Довжина рулону: 50 м;

ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати при температурі + 21 ° C і в умовах відносної вологості 50%.

Експлуатація:

Для отримання найкращого результату, використовуйте матеріал протягом не більше ніж 12 місяців від дати виробництва.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *