Авто пленки, Оракал

Тестування самоклеючої плівки

 

Частіше за все плівки на самоклеючий ся основі позиціонуються в якості економічних матеріалів. Однак не заважаючи на все це, вони містять в собі найкращі властивості найбільш якісних серій. Пропонуємо вашій увазі тестування нової плівки ECO-Film від LG Chem, які відбувалися в доволі жорстких експлуатаційних умовах. Проте результати тестування вражають та доводять, що даний різновид плівки має право на існування та зможе посісти достойне місце на вітчизняному ринку самоклеючих матеріалів.

Механічні тести: плівка має гомогенну текстуру, поверхня її матово-шовковиста. Основна відмінність плівки полягає в рівномірності товщини полотна на по всій довжині рулону. Тестування плівки та перевірка на розтяг довела, що даний продукт має відмінні результати, які на порядок краще, ніж у відомої та дуже поширеної в нашій країні плівки  ORACAL 641. Це дуже важливо при оклеюванні нерівних поверхонь. Окрім того, плівка здатна відмінно розтягуватися в різні боки, незалежно від напрямку каландрування (наприклад, як у плівки ORACAL 751).

Тестування самоклеючої плівки 1

 

Тестування на плотарі довело, що плівка підлягає нарізуванню незалежно від складності та особливостей візерунку, не має при цьому проблемних місць, гарантує відмінне відокремлення вирізаного зображення завдяки особливому клейовому шару. Окрім цього, плівка має відмінні показники еластичності, які можна порівняти з характеристиками плівки серії 451 (використовується для банерної аплікації).

Дуже часто мі стикаємося з необхідністю використання економ-серії замість спеціалізованих серій. Частіше за все це пояснюється наявністю необхідного кольору та помірною ціною. При використанні подібних аналогів дешеві плівки не використовують для аплікацій на просвіт. Проте плівка Еко-Фільм продемонструвала відмінні властивості навіть при таких умовах експлуатації. Спеціалісти стверджують, що економ-плівки даної серії мають відмінні просвітні властивості та можуть використовуватись за призначенням. Це є ще однією перевагою плівки Еко-Фільм.

Що стосується клейової основи, то слід відмітити відмінне відділення дрібних елементів, що дуже важливо для якісного нанесення візерунку. Зусилля на відрив, особливо при використанні плівки для оклеювання поверхонь з акрилу або ПВХ (за умови дотримання часу витримки для схоплення клейового шару), для цієї плівки має істотні переваги в порівнянні з аналогами. Особливої уваги заслуговує той факт, що при використанні вологого методу оклеювання зовнішніх вітрин, на яких часто виступає конденсат або за умови випадіння осадів, більшість плівок виявляє проблеми з адгезією (це характерно для плівок з водним клейовим шаром, ORACAL 461, AVERY, XFILM тощо). Справа в тому, що вода при контакті з клейовим шаром просто розчиняє його, а при контакті з поверхнею може спричинити шкоду. Запобігти цьому можна завдяки використанню плівки з клейовим шаром на сольвент ній поліакріловій основі – це допомагає швидко та безболісно відокремити старе зображення навіть за умови його тривалого використання. Слід зазначити, що плівки з клейовим шаром на водній основі погано відокремлюються та залишають значний прошарок клею на поверхні.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *