Статьи, Липкие ленты для полиграфии

Двосторонній скотч. Як користуватися ,корисні поради.

 

Двосторонній скотч. Як користуватися ,корисні поради. 1

Двосторонній скотч в останні часи набув дуже широкого використання завдяки здатності витримувати великі навантаження. Його використовують для кріплення різноманітних речей та їх частин між собою. Нажаль, більшість користувачів не притримуються звичайних рекомендацій та правил, які дозволяють зробити використання скотча максимально зручним и простим. В свою чергу, це призводить до неправильного використання скотча та порушення цілісності клеючої поверхні.

Двосторонній скотч відрізняється високою міцністю, витривалістю по відношенню до сильних навантажень та дії води – це робить його придатним для використання в приміщеннях з високим рівнем вологи (наприклад, у ванних кімнатах, для надійного кріплення сантехнічного приладдя, дзеркал, поличок та ін.). В разі недотримання рекомендацій по використанню скотча клеюча поверхня втрачає свої властивості, внаслідок чого предмети сповзають та відвалюються.

Майже будь-який предмет, для монтажу якого використовується двосторонній скотч, має детальну інструкцію з експлуатації, якої в точності слід дотримуватися. В разі її відсутності можна використати інструкції з Інтернету – тут можна знайти різноманітні інструкції по використанню різних типів двостороннього скотча.

Пропонуємо вашій увазі загальні положення з використання двостороннього скотча будь-якого виробника:

  1. Визначення типу поверхні, на яку слід приклеїти скотч. Користувачу слід знати, що існують матеріали з низькою (тефлон, поліпропілен) та високою (скло, стірол більш докладніше  про пластики тут ) поверхневою енергією. На поверхні першого типу приклеїти скотч набагато складніше.
  2. Визначення типу клею – каучуковий або акриловий. Кожен з них має свої особливості використання. Скотч з каучуковою клеючою поверхнею відрізняється швидким та агресивним склеюванням, однак його не слід використовувати для матеріалів, які знаходяться під впливом прямого сонячного проміння. Акриловий клей відрізняється поступовим з’єднанням, яке посилюється з часом – його можна використовувати для матеріалів, які знаходяться під впливом сонячного проміння.
  3. Для склеювання нерівних, грубих поверхонь між собою краще використовувати стрічки на пінній основі – це гарантує надійність та щільність зчеплення.
  4. Перш ніж наносити скотч на поверхню, необхідно забезпечити їх попереднє очищення. Для цього слід використовувати матеріали, які не залишають після себе ворсу. В якості очищувальної речовини підійде чистий розчинник. Не слід використовувати промислові розчинники – в більшості вони містять в своєму складі агресивні речовини, які негативно впливають на поверхні та якості матеріалів.
  5. Після видалення захисного лайнера не слід торкатися клеючої поверхні.
  6. Для створення максимально міцного з’єднання необхідно сильно притиснути стрічку до поверхні.
  7. Краще за все використовувати двосторонній скотч при температурному режимі вид 18 до 38 градусів. Завдяки цьому ви отримаєте надійне та міцне з’єднання різних поверхонь між собою.

В процесі використання двостороннього скотча слід дотримуватись наведених вище правил та рекомендацій – це дозволить вам уникнути проблем в процесі експлуатації різноманітних речей та меблів.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *