Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для композитных панелей

Все частіше в будівельних та дизайнерських рішеннях використовують композитні панелі. Їх застосовують при будівництві аеропортів, залізничних вокзалів, магазинів, кіосків, заводів тощо. Для уникнення неприємностей, пов’язаних із зовнішніми дефектами, допоможе впоратися спеціальна захисна плівка. Вона убереже композитні панелі від появи сколів, подряпин та безлічі інших видів пошкодження при зберіганні, перевезенні чи монтажі.

Використання
Для виробництва матеріалу використається поліетилен високого тиску. Цей матеріал досить міцний та успішно використовується для тимчасового покриття композитних панелей. При додаванні різних барвників можна отримати захисну плівку абсолютно різного кольору, який підходитиме під композитну панель. Клей на плівку наносять у спеціальній машині та пакують її в рулони.

Наші менеджери підберуть товщину плівки під ваш матеріал, тому ви можете не переживати за надійність захисту композитних панелей при використанні плівки.

Переваги використання
Дуже проста у нанесенні.
Чи не залишає слідів після себе.
Застосовується для різноманітних металевих поверхонь.
Можливе виготовлення та розріз на будь-які розміри.
Відмінно захищає композитні панелі під час транспортування та зберігання.
Термін використання – до 6 місяців.
Виготовляється із міцних та безпечних матеріалів.
Замовити плівку для композитних панелей
Щоб замовити, залиште заявку або зверніться до наших менеджерів за телефоном. Вам підберуть плівку для будь-якого вашого матеріалу з огляду на всі нюанси. Також, ми можемо нанести різні малюнки та логотип вашої компанії на поверхню для брендування продукції.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *