Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для водостоков

Защитная пленка для водостоков

Матеріал, з якого виготовляється водосток, сам по собі має досить високі показники стійкості до впливу вологи. Однак, він не захищений від будь-яких можливих механічних пошкоджень, що призводять до порушення цілісності поверхні виробу, внаслідок чого в цьому місці виникає розвиток корозійних процесів.

Будь-яке пошкодження на поверхні водостоку призводить до подальшого руйнування матеріалу, що прискорює швидкість зношування виробу і суттєво скорочує термін його експлуатації. Тому для запобігання можливим сколам, подряпинам та іншим потертостям, на поверхню водостоку наноситься спеціальна захисна плівка, яка перешкоджає його пошкодженню.

Захисна плівка на водостоку
Особливості використання захисної плівки
Використання захисної плівки дозволяє створити надійне покриття, що запобігає будь-яким негативним впливам на водосток, які можуть призвести до пошкоджень різного характеру.

особливості:

Створення тонкого шару на поверхні водостоку, що має достатній рівень міцності для забезпечення надійного захисту від механічних пошкоджень при зберіганні, перевезенні та монтажі;
Матеріал максимально щільно прилягає до поверхні виробів, запобігаючи можливому попаданню вологи та інших забруднень;
Захисна плівка надає виробу привабливого товарного вигляду, а також на тривалий час зберігає його експлуатаційні якості;

Завдяки цьому покриттю тривале зберігання, а також перевезення водостоків не призводить до їх зносу або пошкодження;

Плівка досить проста у застосуванні, вона легко наноситься та видаляється при необхідності;

При виробництві створюється спеціальний клейовий склад, який забезпечує її якісну адгезію з оброблюваною поверхнею.

Слід мати на увазі, що захисне покриття слід прибрати з матеріалу безпосередньо після виконання монтажних робіт, так як у процесі виконання також можливі деякі пошкодження. Після видалення плівки на поверхні водостоку не залишається слідів клею та зберігається товарний вигляд виробів.

Нанесення логотипу компанії на плівку
Запакована продукція може нести ще й безкоштовну рекламну функцію. Плівка, проштампована назвою фірми-виробника, привертає до себе увагу покупців та підвищує відсоток замовлень. Це зручний та економічно вигідний варіант маркетингу, що гарантує справжність товару і не залишає у замовника сумнівів у тому, що покупка високої якості.

Переваги придбання захисної плівки Ліга груп
Наша компанія є надійним виробником якісної та довговічної захисної плівки для водостоків. Для замовлення доступні будь-які обсяги матеріалу, що проводиться з урахуванням усіх встановлених норм та вимог у цій галузі.

Ви можете зробити замовлення виготовлення захисної плівки за індивідуальними параметрами. Продукція повністю відповідає всім встановленим вимогам, що гарантує високу якість. За необхідності можна скористатися допомогою консультантів, щоб підібрати найбільш оптимальний варіант в залежності від конкретних цілей використання.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *