Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для мебели

Защитная пленка для мебели

Застосування захисної плівки в меблевій промисловості завжди було актуальним, адже вона здатна захистити матеріал фасаду не тільки від пилу та механічних пошкоджень, а також від вологи та впливу агресивних хімічних речовин на покриття. Найчастіше її застосовують у процесі перевезення та зберігання, проте виробники меблів рекомендують перед початком використання меблів нанести спеціальну захисну плівку на фасад, що дозволить збільшити термін служби та зберегти початковий вид меблів.

Захисна плівка на меблях
У чому полягають переваги меблевої плівки?
Основною функцією таких матеріалів є збереження первісного вигляду фасаду меблів. Вони забезпечують повний захист покриття продукту в процесі перевезення, зменшує ризик виникнення затирань і збільшує їх термін експлуатації та зберігання. З іншого боку, її можна використовувати в домашніх умовах, у разі проведення ремонту або просто убезпечити меблі від різноманітних пошкоджень.

Перевагами захисної плівки є:

висока механічна стійкість до різних пошкоджень (запобігає появі сколів або подряпин, забезпечує захист від ударів);
температурна стійкість (спроможна витримати підвищення температурних показників до +80 градусів);

проста у використанні та догляді.

Незважаючи на те, що захисна плівка має товщину рівну 30-50 мкм, вони має високі міцнісні і еластичні характеристики.

При попаданні різних миючих засобів з агресивним складом на матеріал покриття не залишається пошкоджень, це дозволяє використовувати її для захисту фасаду меблів у ванних кімнатах та на кухні.

Якщо говорити про екологічні властивості, то в її складі немає токсичних речовин, це перешкоджає утворенню цвілі між фасадом та покриттям. Такі матеріали можна використовувати у дитячих кімнатах.

Нанесення захисної плівки: важливі нюанси
Нанесення захисної плівки проводиться на різні типи поверхонь (деревина, пластик та ін.). Фіксація їх можлива навіть на складні місця з великою кількістю деталей та вигинів. Важливо відзначити, що від якості нанесення залежать її захисні функції та термін експлуатації. Фасад меблів повинен бути рівний і гладкий, найбільш довгий термін служби буде у меблів без пошкоджень, на які плівку нанесли перед початком використання.

У процесі нанесення захисної плівки необхідно пам’ятати про наступні рекомендації:

початковим етапом є повне знежирення поверхні фасаду, та видалення з нього слідів пилу та плям, тільки на чисті та сухі поверхні слід проводити нанесення;
комфортною температурою нанесення захисної плівки та її зберігання є діапазон від +10 до +25 градусів;

Остаточним етапом нанесення покриття є протирання сухою м’якою тканиною поверхня меблів з натисканням, це забезпечить міцне прилягання матеріалу.

У випадках, якщо залишився невикористаний матеріал, рекомендується здійснити зберігання у захищених від попадання прямих сонячних променів місцях з дотриманням необхідних температурних показників.

Нанесення логотипу компанії на плівку
Запакована продукція може нести ще й безкоштовну рекламну функцію. Плівка, проштампована назвою фірми-виробника, привертає до себе увагу покупців та підвищує відсоток замовлень. Це зручний та економічно вигідний варіант маркетингу, що гарантує справжність товару і не залишає у замовника сумнівів у тому, що покупка високої якості.

У компанії Ліга групп можна зробити замовлення виготовлення захисної плівки за індивідуальними параметрами. Продукція повністю відповідає всім встановленим вимогам, що гарантує високу якість. За необхідності можна скористатися допомогою консультантів, щоб підібрати найбільш оптимальний варіант в залежності від конкретних цілей використання.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *