Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для стекол

Защитная пленка для стекол

Скло саме собою дуже крихкий матеріал. Воно найбільш схильне до подряпин, плям, сколів і тріщин. Його вибирають при оформленні інтер’єру чи ремонті. При часті перевезення, зберігання, монтажі на покритті можуть з’являтися різні дефекти. Починаючи від банальних потертостей та закінчуючи тріщинами. Захисне покриття допомагає позбутися забруднень, подряпин та безлічі інших недуг.

Захисна плівка для скла

Переваги захисної плівки для скла
Запобігає фізичним ушкодженням скла. Іноді скло при зберіганні втрачає вигляд через подряпини, потертості і т.д. Плівка забезпечує збереження скла у відмінному стані;
Проста у нанесенні на скло. Плівка дуже легко лягає на матеріал, а у разі зняття не залишає жодних слідів після себе.
При завантаженні або розвантаженні, під час встановлення матеріал без плівки зазнає великого ризику пошкоджень. Він втрачає свій вигляд і часто якості. Особливо важко для скла дається зберігання на складах, де багато пилу та інших забруднень. Захисна плівка допомагає запобігти зайвим витратам грошей і заощадити ваш час і нерви.

Нанесення логотипу на захисну плівку
Окрім своїх якостей, захисна плівка має можливість нанесення логотипу. Реклама вашої продукції – дуже важливий пункт у маркетинговій діяльності і їм не варто нехтувати. Це сприяє розвитку рекламної кампанії вашого бренду. Може допомогти з пошуком нових клієнтів або бути як доказ якісного продукту. Логотип на матеріалі вважається одним з найефективніших способів заявити про свій бренд та якість, яку він пропонує. Ви можете підібрати найбільш підходящий розмір та розташування логотипу, залежно від цілей нанесення плівки.

Доставка захисної плівки
Фахівці допоможуть з оформленням вашого замовлення у будь-яку точку України. Компанія працює з багатьма підприємцями вже понад 10 років, створюючи найбільш вигідні та зручні для обох сторін умови перевезення та замовлення плівки. З консультантом ви зможете заздалегідь обговорити розмір замовлення та доставку.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *