Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для поликарбоната

Защитная пленка для поликарбоната

Полікарбонат є унікальним матеріалом щодо характеристик. Він міцний, легкий і пропускає через себе сонячне проміння, що дозволяє використовувати його у багатьох сферах. Але, незважаючи на свою міцність, його легко пошкодити. Під час зберігання, перевезення або монтажу матеріал може втратити товарний вигляд. Причини цього: забруднення, відколи, подряпини, потертості. Щоб уникнути цього, використовують захисну плівку.

Захисна плівка на полікарбонаті
Покриття для полікарбонату
Переваги:

Вона запобігає пошкодженню та потертості, а враховуючи прозорість полікарбонату, пошкодження на ньому видно добре;
Може мати клейку сторону різного ступеня адгезії, тобто рівня прилипання до покриття полікарбонату, при цьому на матеріалі не залишатимуться сліди при знятті плівки, він залишиться таким же прозорим, як і раніше.
Перевезення полікарбонату може пошкодити його покриття, особливо якщо вона передбачає численні вантажно-розвантажувальні роботи. Матеріал втратить свій первісний вигляд. Полікарбонат дуже чутливий до подряпин та потертостей. У такому випадку, весь виріб втратить свою функціональну значущість. Захисна плівка дозволить позбутися зайвого нервування з приводу збереження матеріалу.

Нанесення логотипу компанії
Продукція у плівці може нести ще й безкоштовну рекламну функцію. На плівку можна завдати логотип компанії або її назву. Брендована поверхня привертає до себе увагу покупців та підвищує відсоток замовлень. Це зручний та економічно вигідний варіант маркетингу, що гарантує справжність товару і не залишає у замовника сумнівів у тому, що покупка високої якості.

Замовити плівку для полікарбонату.
Замовлення плівки має виходити із потреб, габаритів виробів, подальшої експлуатації виробу.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *