Архітектурна плівка

Захист від поглядів з вулиці

Захист від поглядів з вулиці 1

Захист від поглядів з вулиці

Кожна людина, навіть найтовариськіший екстраверт, іноді потребує конфіденційності, прагнення ізолювати себе від поглядів сторонніх. Ця ж причина найчастіше є спонукальним мотивом наклейки плівок на скло автомобіля, квартири чи службового приміщення. Тим більше, це актуально для житлових квартир, будинків. Багато хто вирішує це завдання традиційними способами закриваючи вікна шторами або встановлюючи жалюзі. Однак зачинившись таким чином від поглядів зовні, людина, яка знаходиться всередині приміщення, втрачає можливість бачити вулицю, виявляється ізольованою в повному розумінні цього слова.

Тонувальні дзеркальні плівки дозволяють відгородитися від поглядів з вулиці бачити все, що відбувається зовні. З вулиці скло візуально представлятиме буквально дзеркало, срібне або кольорове (існують дзеркальні плівки різних кольорів: бронзове, блакитне, золоте, зелене, сіре і навіть червоне дзеркало). Зсередини видимість буде як через звичайне скло, але затемнена, відповідно до ступеня світлопропускання наклеєної дзеркальної плівки (від 5 до 50%). Слід також враховувати, що кольорові дзеркальні плівки на просвіт матимуть такий самий колір (бронзовий, блакитний, золотистий тощо). Дзеркальна срібна плівка R Silver не має власного кольору.

Чим темніша плівка, чим нижчий коефіцієнт її світлопропускання (виражається у відсотках, як правило від 5% до 50%), тим сильніша вона дзеркало та ефективніше відображає теплове сонячне випромінювання. Найбільш дзеркальними є плівки зі світлопропусканням 5 та 15%. 35% плівка має дзеркальність на межі перегляду, 50% має лише явно виражений дзеркальний відблиск. Слід уникати наклейки з внутрішньої сторони склопакета плівок із сильною дзеркальністю, якщо більшу частину дня плівка висвітлюється яскравим сонцем, оскільки в такому випадку є ризик т.зв. термошок через перегрівання склопакета.

Важливою особливістю дзеркальності плівок є те, що вони дзеркалять у бік із більшою освітленістю. У світлий час доби плівка дзеркало назовні (з боку вулиці) і прозора зсередини. Але в темний час, коли на вулиці темніє, а в приміщенні включають світло, дзеркальність змінює свою орієнтацію, з вулиці приміщення проглядається, і дзеркаліт плівка всередину приміщення.

Плівки, через яку видно вулицю і яка забезпечує непроглядність з вулиці у будь-який час доби, НЕ ІСНУЄ! Є плівки з внутрішнім не дзеркальним шаром, які не дзеркають всередину в темну пору доби, але через них уночі з вулиці все одно видно, що відбувається в приміщенні з увімкненим світлом.

Якщо потрібно забезпечити непроглядність у будь-який час доби, необхідно встановити матову або декоративну плівку, через яку на жаль неможливо бачити вулицю, хоч денне світло і через них проходитиме. Існують також плівка Matt Silver, що має внутрішній шар матової плівки та зовнішній дзеркальний срібний. З вулиці така плівка матиме вигляд дзеркальної R Silver і не проглядатиметься з вулиці вночі.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *