Архітектурна плівка

Захист від сонця за допомогою архітектурної плівки

У літню пору, коли сонце починає не стільки радувати своїм теплом, а скоріше докучати спекою, постає питання як захиститися від спеки, що виникає в приміщеннях. Поряд з активними методами охолодження (кондиціонери) і пасивними, такими як жалюзі і ролети, великої популярності набула захист сонцезахисними плівками.

На відміну від фіранок і жалюзі, плівки не перешкоджають видимості через скло, візуально лише прибирають зайве яскраве світло відповідно до ступеня світлопропускання, яка виражається у відсотках (5, 15, 35, 50%). Крім того, на відміну від жалюзі, плівка не вимагає планок та коробів для кріплення, не збирає пил, не вимагає профілактики, чищення. Догляд за плівкою простий і легкий, як правило її досить періодично протирати вологою тканинною неабразівной серветкою, не використовуючи миючі засоби на аміачної основі (Містер мускул і т.п.).

Будь-яка тонувальна плівка затримує тепло, тобто володіє атермальниє властивостями. Але на відміну від спеціальних атермальниє плівок, що мають світлопропускання 70% і вище, плівки зменшують світловий потік, що проходить через скло називають тонувальними. Дзеркальні плівки зменшують нагрівання приміщення влітку як за рахунок поглинання тепла, так і за рахунок відображення теплового випромінювання. При цьому, чим нижче світлопропускання, тим ефективніше плівка, і якщо вона дзеркальна, тим вона зеркалнее і в денний час менше проглядається з вулиці. Це робить їх найбільш ефективними і популярними. Крім того, найпопулярніші дзеркальні плівки сріблястого кольору не мають забарвлених шарів, що зменшує можливість вигоряння плівки і підвищує термін її служби.

Ефективність плівок, особливо дзеркальних досить висока. Так наприклад через скло з накленой дзеркальною плівкою з светопропусканием 15% проходить лише 25% від падаючого теплового потоку, що проходить через скло без плівки. Чим світліше плівка, тим вона менш дзеркальна, з підвищенням світлопропускання ефективність плівки по відображенню тепла знижується, але навіть для світлої плівки Ultra Vision R 50 SI, що має світлопропускання 50% вона досить висока, через неї проходить лише 56% від падаючого на неї теплового потоку . Тому, при наклейці плівок на вікна сонячної сторони, які з за орієнтації будівлі, протягом усього світлового дня піддаються дії прямих сонячних променів слід бути уважним до підбору ступеня світлопропускання встановлюється плівки, щоб уникнути термошоку склопакета.

Найбільш популярні для захисту від сонця плівки дзеркальних серій Ultra Vision R SI, представлену в чотирьох номерах по светопропусканию (5, 15, 35, 50%). Дзеркальні плівки також представлені в кольорових варіантах (бронза, золото, блакитна, зелена і сіра).

Для захисту від сонця також використовуються недзеркальні сонцезахисні плівки, їх вибір також досить широкий, як за кольором так і за ступенем затінення.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *