Архітектурна плівка

Захист від сонця за допомогою архітектурної плівки .

Захист від сонця за допомогою архітектурної плівки . 1

Захист від сонця за допомогою архітектурної плівки .

У літню пору, коли сонце починає не так радувати своїм теплом, а швидше докучати спекою, постає питання як захиститися від спеки, що виникає в приміщеннях. Поряд з активними методами охолодження (кондиціонери) та пасивними, такими як жалюзі та ролети, великої популярності набув захист сонцезахисними плівками.

На відміну від фіранок і жалюзі, плівки не перешкоджають видимості через скло, візуально лише прибирають надмірно яскраве світло відповідно до рівня пропускання, що виражається у відсотках (5, 15, 35, 50%). Крім того, на відміну від жалюзі, плівка не вимагає планок та коробів для кріплення, не збирає пил, не вимагає профілактики, чищення. Догляд за плівкою простий і легкий, як правило, її досить періодично протирати вологою тканинною неабразивною серветкою, не використовуючи миючі засоби на аміачній основі (Містер мускул і т.п.).

Будь-яка тонувальна плівка затримує тепло, тобто має атермальні властивості. Але на відміну від спеціальних атермальних плівок, що мають світлопропускання 70% і вище, плівки, що зменшують світловий потік, що проходить через скло називають тонувальними. Дзеркальні плівки зменшують нагрівання приміщення влітку як за рахунок поглинання тепла, так і відбиття теплового випромінювання. При цьому, чим нижче світлопропускання, тим ефективніша плівка, і якщо вона дзеркальна, тим вона дзеркальніша і вдень менше проглядається з вулиці. Це робить їх найбільш ефективними та популярними. Крім того, найпопулярніші дзеркальні плівки срібного кольору не мають пофарбованих шарів, що зменшує можливість вигоряння плівки та підвищує термін її служби.

Ефективність плівок, особливо дзеркальних, досить висока. Так, наприклад, через скло з наклеєною дзеркальною плівкою зі світлопропусканням 15% проходить лише 25% від падаючого теплового потоку, що проходить через скло без плівки. Чим світліша плівка, тим вона менш дзеркальна, з підвищенням світлопропускання ефективність плівки відбиття тепла знижується, але навіть для світлої плівки Ultra Vision R 50 SI, що має світлопропускання 50% вона досить висока, через неї проходить лише 56% від теплового потоку, що падає на неї. . Тому, при наклейці плівок на вікна сонячної сторони, які через орієнтацію будівлі, протягом усього світлового дня піддаються дії прямих сонячних променів слід бути уважним до підбору ступеня світлопропускання встановлюваної плівки, щоб уникнути термошоку склопакета.

Найбільш популярні для захисту від сонця плівки дзеркальних серій Ultra Vision R SI, представлену в чотирьох номерах світлопропускання (5, 15, 35, 50%). Дзеркальні плівки також представлені у кольорових варіантах (бронза, золото, блакитна, зелена та сіра).

Для захисту від сонця також використовуються недзеркальні сонцезахисні плівки, їх вибір досить широкий, як за кольором так і за ступенем затінення.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *